Logo
Regionální zástupce PZP Heating a.s.
kompletní pohoda domova

KLIMATIZACE

     
  Připravujeme
on-line nákup
e-shop
     KazetovéPředstavení „Slender fit“ technologie

Instalací do stropu s úzkou 20 mm stropní mřížkou byly kazetové jednotky po dlouhou dobu upřednostňované modely klimatizací. Kazety Fuji Electric vždy byly jedny z nejtenčích na trhu, čímž vyhrávají nad konkurenčními výrobky. Nyní Fuji Electric dosáhlo dalšího prvenství s technologií „Slender fit“. Speciálně vyvinutý pro prostorově omezené stropní prostory, mechanismus „Slender fit“ umožňuje přizpůsobit umístění těla kazety mřížce, čímž snižuje výšku jednotky o 35 mm. To zajišťuje mnohom lepší umístění v úzkých stropních mezerách.
Všechny kazetové modely přinášejí velký přínos systémem mnohasměrného proudu vzduchu, který umožňuje klimatizovanému vzduchu býti distribuován ze dvou, tří nebo čtyř stran jednotky. Proto je možné instalovat jednotku také v blízkosti zdi nebo do rohu. Jiné standardní znaky, jako například automatické přizpůsobování směru proudu vzduchu, automaticky řídí proud vzduchu tak, aby vyrovnával podmínky v místnosti, nebo funkce automatické změny u modelů s tepelným čerpadlem, která automaticky mění provozní režimy mezi chlazením a topením, aby v místnosti udržela nastavenou teplotu.
Dálkovým ovládáním (dle modelu jednotky bezdrátové nebo upevněné na stěně) uživatel ovládá: zapnutí / vypnutí jednotky, programy časovače, nastavení teploty, rychlost a směr proudu vzduchu a další. Fuji Electric jako první představilo sedmidenní časovač, velmi jednoduchý a přitom unikátní. Pro každý den v týdnu mohou být nastaveny různé programy časovače, teplota, směr proudu vzduchu a rychlost ventilátoru tak, aby uživateli přinesly vyjímečný standard osobní kontroly.Chladivo : R410A
Tepelné čerpadlo / Chlazení : Convertional
Výkon chlazení - rozsah (kW) : 6.95 - 14.0
Výkon topení - rozsah(kW) : 7.75 - 15.8
 

Ukázky venkovních jednotek


Technická data