Logo
Regionální zástupce PZP Heating a.s.
kompletní pohoda domova

VĚTRACÍ JEDNOTKY

     
  Připravujeme
on-line nákup
e-shop
     


Větrací Jednotky

Větrací jednotky významně přispívají k vytváření ideálních podmínek pro zdravé, bezpečné a příjemné klima. Větrací systémy Vám zajistí zdravé a pohodlné bydlení, úsporou energie a ochranu stavební konstrukce. S větracími jednotkami získáte pro svůj domov, firmu či bazén kvalitní vzduch a významnou úsporu energie potřebnou k vytápění.

Odvlhčovače pro větrání a odvlhčování vnitřních bazénů WPLE 2250-5200
Odvlhčovač pro větrání a odvlhčování vnitřních bazénů (dále jen jednotka WPLE) je kompaktní vzduchotechnické zařízení, zkompletované s úplným chladicím okruhem s pracovní náplní chladiva a oleje. Tepelné čerpadlo WPLE se skládá ze dvou samostatně transportovatelných dílů, které se spojují v jediný celek na montáži.
technické informace - projekční podklady výpočetní pomůcka WPLE
Větrací jednotka TCLV 2250-5200
Větrací jednotka „PZP Ekonomik TCLV “ ve vertikálním (stojatém) provedení je kompaktní vzduchotechnické zařízení, zkompletované s úplným chladicím okruhem s pracovní náplní chladiva a oleje. Po řádném připojení k vnějším vzduchotechnickým rozvodům a připojení na elektrickou síť je jednotka TCLV připravena k uvedení do provozu.
technické informace
Větrací jednotka TCLH 3900-5200
Větrací jednotka „PZP Ekonomik TCLH “ v horizontálním (ležatém) provedení je kompaktní vzduchotechnické zařízení, zkompletované s úplným chladicím okruhem s pracovní náplní chladiva a oleje. Po řádném připojení k vnějším vzduchotechnickým rozvodům a připojení na elektrickou síť je jednotka TCLH připravena k uvedení do provozu.
technické informace
Větrací jednotka TCLK 1300-3000
Větrací jednotka „PZP Ekonomik TCLK“ v horizontálním (ležatém) provedení je kompaktní vzduchotechnické zařízení, zkompletované s úplným chladicím okruhem s pracovní náplní chladiva a oleje. Po řádném připojení k vnějším vzduchotechnickým rozvodům, připojení odpadního potrubí na kanalizační vpusť (zkondenzovaná vzdušná vlhkost) a připojení na elektrickou síť je jednotka TCLK připravena k uvedení do provozu.
technické informace