Logo
Regionální zástupce PZP Heating a.s.
kompletní pohoda domova

ELEKTROKOTLE

     
  Připravujeme
on-line nákup
e-shop
     Elektrokotle - PZP

Přímotopné teplovodní kotle PZP jsou určeny k vytápění bytů, rodinných domů, provozoven, hal či jiných podobných objektů. Kotel PZP je spolehlivý zdroj tepla, využívá 100% dodané elektrické energie.
Všechny elektrické kotle PZP jsou vhodné pro vytápění radiátory i stěnové či podlahové vytápění, s přímým, akumulačním nebo smíšeným ohřevem. Kotel lze instalovat také do stávajícího teplovodního vytápěcího systému při ponechání kotle na tuhá paliva s možností alternativního provozu.

PZP PRIMA
Elektrický přímotopný kotel PZP PRIMA je závěsný kotel, který svými rozměry, vzhledem a funkčností uspokojí i velmi náročného zákazníka. Kromě vlastního kotle je kompaktní zařízení standardně vybaveno tlakovou expanzní nádobou, výkonným cirkulačním čerpadlem, přetlakovým pojistným ventilem a odvzdušňovacími ventily.
Prospekt - Technické parametry
PZP MINI
Elektrokotle PZP-MINI a se skládají z vlastního kotle a ovládací skříňky. Tato koncepce konstrukčního řešení kotle vychází zákazníkům maximálně vstříc. Jednoduchý tvar a malé rozměry umožňují umístění kotle v takovém místě rozvodu vytápěcího systému, které nejlépe vyhovuje dobré cirkulaci topné vody.
prospekt + Technické parametry
PZP Standard
Elektrokotle PZP-STANDARD se skládají z vlastního kotle a ovládací skříňky. Tato koncepce konstrukčního řešení kotle vychází zákazníkům maximálně vstříc. Jednoduchý tvar a malé rozměry umožňují umístění kotle v takovém místě rozvodu vytápěcího systému, které nejlépe vyhovuje dobré cirkulaci topné nebo užitkové vody.
prospekt + Technické parametry